nieOficjalna strona klubu ULKS WILGA MIASTKÓW
Strona Główna Kadra Seniorów Kadra U-19 Kadra U15 Kadra U12 Kadra U9 Galeria Forum
Nawigacja
Strona Główna
Kadra Seniorów
Kadra U9
Stadion
Galeria
Śpiewnik
Forum
Download
Kontakt
IP
LO_18_19
PO XIII KOLEJCE
1. Hutnik164455-10
2. Podlasie164380-12
3. Naprzód152946-27
4. Fenix152524-14
5. Wektra1524 22-20
6. Zryw162337-46
7.Tygrys 162133-33
8. Czarni162122-24
9.Płomień152136-36
10. Mazovia2162134-28
11. Jabłonianka161728-39
12.Kolektyw 161723-42
13. WILGA 151529-41
14. Miedzanka151324-44
15. Tajfun 161113-49
16. Victoria 169 18-59
.awans .baraż .spadek
Pełna tabela - 90'

Terminarz MZPN


Strzelcy
Rodak Damian - 4
Dybcio Mikołaj - 4
Wardak Jakub - 3
Śliński Piotr - 3
Biedrzycki Jakub - 4
Kajka Przemysław - 2
Domański Piotr - 1
Zieliński Michał - 1
Latuszek Kamil - 1
Cichecki Paweł - 1
Borkowski Bartosz - 1
Kruk Hubert - 1
Frelik Fabian - 1
Wasilka Bartosz - 1
sam. - 1
A1_18_19

jesień
VII-IX

1. WILGA410 12-2
2.WATRA446-9
3.TĘCZA434-11
Terminarz U19

X-XI
1. WILGA26 6-0
2. WATRA200-6

Tęcza- wycofała się
Terminarz U19

Strzelcy
Kajka Przemysław - 3
Matysek Aleksander - 3
Kruk Hubert - 1
Jaroń Bartosz - 1
Górski Jakub - 1
Salamończyk Łukasz - 1
Frelik Fabian - 1
sam - 1
C1_18_19
jesień
1.ZRYW81620-12
2. MEWA81227-22
3.VICTORIA81122-24
4. SĘP81013-23
5. WILGA88 18-19

Terminarz U15


Strzelcy:
Matysek Jacek - 3
Sygoski Wojciech - 3
Soszka Jakub - 2
Matysek Miłosz - 2
Chudek Patryk - 1
Duchna Karol - 1
Szczygielski Paweł - 1
II D2 gr.2_18_19
jesień
1. ORZEŁ102870-12
2. GROM102342-17
3. VICTORIA101628-33
4. WILGA1015 26-27
5. OLIMPIA10318-54
5. GOOL10315-56

Terminarz U12


Strzelcy
Bajera Miłosz - 10
Krzewski Jan - 4
Chudek Szymon - 4
Paduch Patryk - 2
Paduch Bartosz - 2
Krupniewski Wiktor - 2
Śliński Hubert - 1
Parysek Jakub - 1
 Terminarz LO 17/18
Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Watra Mrozy - Kolektyw Oleśnica
Fenix Siennica - Sęp Żelechów
Victoria Kałuszyn - Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Orzeł Unin - Hutnik Huta Czechy
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Tajfun Jartypory
Płomień Dębe Wielkie - Wektra Zbuczyn
Czarni Węgrów - Zryw Sobolew
Wilga Miastków Kościelny - Podlasie Sokołów Podlaski

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Kolektyw - Zryw
Wektra - Czarni
Tajfun - Płomień
Hutnik - Jabłonianka
Wilga - Orzeł
Mazovia II - Podlasie
Sęp - Victoria
Watra - Fenix

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Fenix - Kolektyw
Victoria - Watra
Podlasie - Sęp
Orzeł - Mazovia II
Jabłonianka - Wilga
Płomień - Hutnik
Czarni - Tajfun
Zryw - Wektra

Kolejka 4 - 30 sierpnia

Kolektyw - Wektra
Tajfun - Zryw
Hutnik - Czarni
Wilga - Płomień
Mazovia II - Jabłonianka
Sęp - Orzeł
Watra - Podlasie
Fenix - Victoria

Kolejka 5 - 2-3 września

Victoria - Kolektyw
Podlasie - Fenix
Orzeł - Watra
Jabłonianka - Sęp
Płomień - Mazovia II
Czarni - Wilga
Zryw - Hutnik
Wektra - Tajfun

Kolejka 6 - 9-10 września

Kolektyw - Tajfun
Hutnik - Wektra
Wilga - Zryw
Mazovia II - Czarni
Sęp - Płomień
Watra - Jabłonianka
Fenix - Orzeł Victoria - Podlasie

Kolejka 7 - 16-17 września

Podlasie - Kolektyw
Orzeł - Victoria
Jabłonianka - Fenix
Płomień - Watra
Czarni - Sęp
Zryw - Mazovia II
Wektra - Wilga
Tajfun - Hutnik

Kolejka 8 - 23-24 września

Kolektyw - Hutnik
Wilga - Tajfun
Mazovia II - Wektra
Sęp - Zryw
Watra - Czarni
Fenix - Płomień
Victoria - Jabłonianka
Podlasie - Orzeł

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Orzeł - Kolektyw
Jabłonianka - Podlasie
Płomień - Victoria
Czarni - Fenix
Zryw - Watra
Wektra - Sęp
Tajfun - Mazovia II
Hutnik - Wilga

Kolejka 10 - 7-8 października

Kolektyw - Wilga
Mazovia II - Hutnik
Sęp - Tajfun
Watra - Wektra
Fenix - Zryw
Victoria - Czarni
Podlasie - Płomień
Orzeł - Jabłonianka

Kolejka 11 - 14-15 października

Jabłonianka - Kolektyw
Płomień - Orzeł
Czarni - Podlasie
Zryw - Victoria
Wektra - Fenix
Tajfun - Watra
Hutnik - Sęp
Wilga - Mazovia II

Kolejka 12 - 21-22 października

Kolektyw - Mazovia II
Sęp - Wilga
Watra - Hutnik
Fenix - Tajfun
Victoria - Wektra
Podlasie - Zryw
Orzeł - Czarni
Jabłonianka - Płomień

Kolejka 13 - 28-29 października

Płomień - Kolektyw
Czarni - Jabłonianka
Zryw - Orzeł
Wektra - Podlasie
Tajfun - Victoria
Hutnik - Fenix
Wilga - Watra
Mazovia II - Sęp

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Kolektyw - Sęp
Watra - Mazovia II
Fenix - Wilga
Victoria - Hutnik
Podlasie - Tajfun
Orzeł - Wektra
Jabłonianka - Zryw
Płomień - Czarni

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Czarni - Kolektyw
Zryw - Płomień
Wektra - Jabłonianka
Tajfun - Orzeł
Hutnik - Podlasie
Wilga - Victoria
Mazovia II - Fenix
Sęp - Watra

Kolejka 16

Podlasie - Wilga
Kolektyw - Watra
Sęp - Fenix
Mazovia II - Victoria
Hutnik - Orzeł
Tajfun - Jabłonianka
Wektra - Płomień
Zryw - Czarni

Kolejka 17

Zryw - Kolektyw
Czarni - Wektra
Płomień - Tajfun
Jabłonianka - Hutnik
Orzeł - Wilga
Podlasie - Mazovia II
Victoria - Sęp
Fenix - Watra

Kolejka 18

Kolektyw - Fenix
Watra - Victoria
Sęp - Podlasie
Mazovia II - Orzeł
Wilga - Jabłonianka
Hutnik - Płomień
Tajfun - Czarni
Wektra - Zryw

Kolejka 19

Wektra - Kolektyw
Zryw - Tajfun
Czarni - Hutnik
Płomień - Wilga
Jabłonianka - Mazovia II
Orzeł Unin - Sęp
Podlasie - Watra
Victoria - Fenix

Kolejka 20

Kolektyw - Victoria
Fenix - Podlasie
Watra - Orzeł
Sęp - Jabłonianka
Mazovia II - Płomień
Wilga - Czarni
Hutnik - Zryw
Tajfun - Wektra

Kolejka 21

Tajfun - Kolektyw
Wektra - Hutnik
Zryw - Wilga
Czarni - Mazovia II
Płomień - Sęp
Jabłonianka - Watra
Orzeł - Fenix
Podlasie - Victoria

Kolejka 22

Kolektyw - Podlasie
Victoria - Orzeł
Fenix - Jabłonianka
Watra - Płomień
Sęp - Czarni
Mazovia II - Zryw
Wilga - Wektra
Hutnik - Tajfun

Kolejka 23

Hutnik - Kolektyw
Tajfun - Wilga
Wektra - Mazovia II
Zryw - Sęp
Czarni - Watra
Płomień - Fenix
Jabłonianka - Victoria
Orzeł - Podlasie

Kolejka 24

Kolektyw - Orzeł
Podlasie - Jabłonianka
Victoria - Płomień
Fenix - Czarni
Watra - Zryw
Sęp - Wektra
Mazovia II - Tajfun
Wilga - Hutnik

Kolejka 25

Wilga - Kolektyw
Hutnik - Mazovia II
Tajfun - Sęp
Wektra - Watra
Zryw - Fenix
Czarni - Victoria
Płomień Dębe - Podlasie
Jabłonianka - Orzeł

Kolejka 26

Kolektyw - Jabłonianka
Orzeł - Płomień
Podlasie - Czarni
Victoria - Zryw
Fenix - Wektra
Watra - Tajfun
Sęp - Hutnik
Mazovia II - Wilga

Kolejka 27

Mazovia II - Kolektyw
Wilga - Sęp
Hutnik - Watra
Tajfun - Fenix
Wektra - Victoria
Zryw - Podlasie
Czarni - Orzeł
Płomień - Jabłonianka

Kolejka 28

Kolektyw - Płomień
Jabłonianka - Czarni
Orzeł - Zryw
Podlasie - Wektra
Victoria - Tajfun
Fenix - Hutnik Huta
Watra - Wilga
Sęp - Mazovia II

Kolejka 29

Sęp - Kolektyw
Mazovia II - Watra
Wilga - Fenix
Hutnik - Victoria
Tajfun - Podlasie
Wektra - Orzeł
Zryw - Jabłonianka
Czarni - Płomień

Kolejka 30

Kolektyw - Czarni
Płomień - Zryw
Jabłonianka - Wektra
Orzeł - Tajfun
Podlasie - Hutnik
Victoria - Wilga
Fenix - Mazovia II
Watra - Sęp

SPARINGI
Seniorzy

boisko sztuczne lub naturalne

N 3.02 Bór Regut
godz.10.30 Miętne

N 10.02 Promnik Łaskarzew
godz.13.00 Miętne

N 17.02 Promnik Gończyce
godz. 13.00 Miętne

S/N 23/24.02 Unia Krzywda
godz. ? ?

S/N 2/3.03 Kujawiak Stanin
godz. ? ?

S/N 9/10.03 Hutnik HD
godz. ? ?

Trenerzy-kontakty
seniorzy - 505049337
U19 - 694251008
U15 - 600669183
U12 - 784011451
U10 - 784011451
Sponsorzy
Sponsor strategiczny

Miastków Kościelny

Realizujemy zadanie:
"Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w dyscyplinie piłka nożna w 2018r. w miejscowości Miastków Kościelny"
Zadanie dotowane przez
Gminę Miastków Kościelny
w kwocie 100 tys. zł
___________________________________

Realizacja programu "Klub 2018"

___________________________________

UTJ Wołoszka

pogoda Miastków
Pogoda dla Miastkowa

źródło: radaropadow.com

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Dzisiaj na stronie
Buttony


WILGA Miastków 2000












































INNE


WILGA Miastków 97











ULKS WILGA MIASTKÓW

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu