LO_11
Dodane przez admin dnia 06 październik 2018 15:00:00

WILGA Miastków - FENIX Siennica
0 - 1 (0-0)

Bramka:
74' Piętka Kacper

ŻK
Wilga: Baran Przemysław, Biedrzycki Jakub, Latuszek Kamil, Cichecki Paweł
Fenix: Piętka Kacper, Maciejewski Michał

Wilga – Fenix
Fenix, to drużyna, która wyjątkowo nam nie leży. W 4 ostatnich sezonach tylko 2 remisy i 6 porażek. Stosunek bramek 4-16. Czy po tym pojedynku coś drgnie? Na pewno będzie trudno ale nie jest to niemożliwe. Jak zwykle wszystko ...

Rozszerzona zawartość newsa

WILGA Miastków - FENIX Siennica
0 - 1 (0-0)

Bramka:
74' Piętka Kacper

ŻK
Wilga: Baran Przemysław, Biedrzycki Jakub, Latuszek Kamil, Cichecki Paweł
Fenix: Piętka Kacper, Maciejewski Michał

Salamończyk
Dybcio (Śliński) – Latuszek – Cichecki – Wasilka
Kruk (Zieliński) – Kajka A (Domański) – Baran - Biedrzycki – Wardak
Kajka P

ławka: Szostak, Frelik,
Pozostałe mecze LO
Podlasie - Hutnik 0-1
Czarni - Victoria 2-1
Naprzód - Jabłonianka 2-1
Tajfun - Miedzanka 0-4
Kolektyw - Tygrys 1-1
Mazovia II - Płomień 2-2
Zryw - Wektra 4-0

U15
WILGA - ZRYW
niedziela 14.10
godz.10:00


U12
VICTORIA - WILGA
2 - 1

Bramka:
Paduch BartoszWilga – Fenix
Fenix, to drużyna, która wyjątkowo nam nie leży. W 4 ostatnich sezonach tylko 2 remisy i 6 porażek. Stosunek bramek 4-16. Czy po tym pojedynku coś drgnie? Na pewno będzie trudno ale nie jest to niemożliwe. Jak zwykle wszystko będzie zależało od tych, którzy będą na boisku ich zaangażowania, dyscypliny taktycznej oraz mądrych zmian jeśli takie będą potrzebne. W niedzielę swój mecz rozgrywa U19 więc Panowie seniorzy mobilizujemy się na sobotnie popołudnie. Kartkowo obie drużyny mogą zagrać optymalnie.

Podlasie - Hutnik
Zdecydowanie pojedynek ‘numero uno’ tej kolejki, który zadecyduje o mistrzostwie jesieni. Czy Hutnik jest w stanie przeciwstawić się niepokonanemu Podlasiu? Raczej nie chociaż życzę im jak najlepiej. W HHC za kartki pauzuje Mateusz Rękawek. Każdy wynik inny niż 1 będzie niespodzianką

Czarni - Victoria
Zapowiada się mecz w którym wynik końcowy jest trudnym do przewidzenia. Wszystkie opcje możliwe. Obie drużyny mogą wystąpić w pełnych składach. Jeśli Czarni mają wygrywać to jest to dobry moment na 3pkt.

Naprzód - Jabłonianka
Naprzód przeżywa mały kryzys (stwierdzenie z ostatniej relacji live). Tak przynajmniej można wywnioskować po ostatnich wynikach. Niby remisy ale w obu ostatnich meczach „ganiali wynik”. Szczególnie z Miedzną nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak to się zdarzyło, gdyż Miedzanka, to ekipa która zaprezentowała się bardzo słabo z nami w ostatniej kolejce. Skórzec u siebie 4-1-0 natomiast Jabłonianka na wyjazdach 0-1-4. Co prawda, to tylko statystyki lecz mówią wiele. Zwycięstwo NS, a może jednak kolejny remis?

Tajfun - Miedzanka
Jeżeli Tajfun nie pokona lokalnego rywala może mieć poważny problem w najbliższej przyszłości na kilku płaszczyznach. Ostatnie prawie pewne punkty do zdobycia tej jesieni. W Tajfunie pauzuje Jakub Pazio.

Kolektyw – Tygrys
Jeżeli nic się nie zmieniło w taktyce gry obu zespołów może to być pojedynek szybkich biegaczy (a takich w obu drużynach nie brakuje) i długich piłek granych z obrony z pominięciem linii pomocy. Nikt tu nogi nie odstawi, bo obie drużyny grają „twardą piłkę” często faul. Stawiam na Tygrysa.

Mazovia II - Płomień
Wiadomo derby. I Maza gra w sobotę, II w niedzielę. Daje to możliwość wzmocnienia drużyny bardziej doświadczonymi zawodnikami. Co prawda ten manewr nie dał nic mińszczanom w pojedynku z nami ale nie zawsze nie wychodzi. W drużynie Płomienia za kartki pauzuje Daniel Matwiejczyk, a więc bardzo duże osłabienie. Dla mnie zdecydowanym faworytem Mazovia.


Zryw – Wektra
Zryw od 3 kolejek nie powiększył zdobyczy punktowej. Wektra 2 ostatnie spotkania przegrała.
Kolejny sezon poniżej oczekiwań w Sobolewie (jak dotychczas). Wektra natomiast mimo ostatnich porażek bardzo pozytywnie. Któraś z drużyn zgarnie w tym pojedynku całą pulę. Jakub Białecki i Łukasz Niewczas ze ZS tylko na trybunach. Gdybym miał porównywać z naszymi meczami postawiłbym na gości ale … no właśnie jest takie małe ale