2 - 5 (1-3)

Bramki:
4' 1-0
11' 1-1 Hubert Kruk
17' 1-2 Przemysław Kajka
29' 1-3 Przemysław Kajka
61' 2-3
79' 2-4 Piotr Śliński
85' 2-5 Jakub Wardak

ŻK
MM - 1 ?

Skład ...

Rozgrywki młodzieżowe ...

Pozostałe mecze X kolejki i co nieco o nich ...

Bramki:
4' 1-0
61' 2-3

Salamończyk
Bogusz (Borkowski) - Baran - Latuszek - Wasilka
Kruk (Jaroń ) - Ponceleusz (Kajka K) - Kajka A (Sokołowski ) - Biedrzycki (Śliński) - Wardak
Kajka P

Ławka: Szostak, Frelik

Pozostałe mecze X kolejki i co nieco o nich.

Miedzna – Wilga

Nasi najbliżsi przeciwnicy pomimo tego, iż mają 4 ‘oczka’ dopiero w 9 kolejce zdobyli swój pierwszy punkt tej jesieni remisując bardzo nieoczekiwanie w Skórcu. Punkt cenny jak każdy ale strata dwóch zawodników (Bartka Rytela i Piotrka Krysińskiego), może być kluczowa jeśli chodzi o sobotnie popołudnie w Miedznej. Obaj nie będą mogli zagrać z nami ze względu na ilość żółtych kartek (jeśli extranet nie kłamie). My po zwycięstwie z Tygrysem na pewno jesteśmy podbudowani. Nie możemy jednak podejść do meczu z Miedzanką na luzie i z założeniem „wygramy na pewno, kwestia tylko ile”. Jeśli na pojedynek wybiorą się wszyscy i zrealizują założenia taktyczne powinno być ok. Jak będzie? Pożyjemy – zobaczymy.

Hutnik - Zryw

Po wielkim laniu w Mińsku jakie przyjął Zryw, mecz w Trąbkach zapowiada się bardzo ciekawie z wielu względów. Derby, to derby więc różnie może być. Osobiście nie wierzę, że Zryw zdobędzie chociaż 1 pkt.

Wektra - Mazovia II

Maza wraca na właściwe tory. To nie wróży zbyt dobrze Wektrze. W Zbuczynie gra się wszystkim trudno. Zawodnicy z Mińska nie pograją ‘klepą’ bo raczej na tym boisku się nie da. Dodatkowo problem ich może polegać na tym iż mogą ‘odbić się od ściany’ twardo i ostro grających chłopaków ze Zbuczyna. Remisu raczej być nie powinno.

Płomień - Kolektyw

Kolektyw ‘dołożył’ kolejne niespodziewane punkty do swojego dorobku w meczu ze Zbuczynem. Odejście kilku zawodników w okienku transferowym z Dębego osłabiło zespół. Pomimo tego, to Płomień będzie faworytem tego spotkania.

Tygrys - Tajfun

Tygrys w środę gra zaległy mecz z PSP. Nie wystąpi w nim pauzujący za kartki Marcin Gryglas. Wróżbitą co prawda nie jestem ale wydaje mi się, że będzie to mecz do jednej bramki.

Weekendowe spotkanie z Tajfunem, (to dla Tygrysa 3 mecz w przeciągu 9dni) który na razie poniżej oczekiwań chyba również okaże się ‘grą do jednej bramki’ – tym razem gości.

Fenix - Naprzód

Fenix jesienią remisuje. Ma duży problem ze strzelaniem bramek. Tylko 8 zdobytych goli w dziewięciu spotkaniach chluby nie przynosi. Co prawda Darek Osica tempa nie zwalnia, nadal bramki strzela, z tym że obecnie dla Orła Unin. W NS nie zagra Krzysztof Cabaj, a w Fenixie Radosław Rawski (obaj po ostatniej kolejce mają po 4żk). Po spotkaniu z Miedzną na pewno zawodnicy Naprzodu będą chcieli zgarnąć w Siennicy całą pulę.

Jabłonianka - Czarni

Zdecydowanym faworytem (jeżeli w tej lidze można użyć tego określenia) tego pojedynku powinna być Jabłonianka. Myślę, że 9 bramek przyjętych w Sokołowie na psychice zawodników nie pozostawi zbyt długo urazu. Jadąc na mecz na pewno liczyli na inny wynik derbowego pojedynku ale stało się tak jak się stało (do tego prawie 60’ w 10). Czarni podobno w wielkim kryzysie. Podobno, bo takie wieści spływają z wielu stron ale nie widać tego zbyt po wynikach, no może zbyt wiele remisów (2-4-3 i 9m-ce) . Może po kilku latach „w czubie” LO i grze w IV lidze oczekiwania były zbyt wysokie.

Victoria - Podlasie

Jeśli Victa ugra 1pkt będzie to dużym sukcesem. Widać, że Podlasie jest na razie poza zasięgiem. Dodatkowo Victoria osłabiona pauzującym za kartki Przemkiem Gójskim

U19
WATRA - WILGA
0 - 5 (0-3)

Bramki:
18' Kajka Przemysław
23' Matysek Aleksander
36' sam
65' Matysek Aleksander
66' Matysek Aleksander