Kadra
Dodane przez admin dnia 01 czerwiec 2018 22:44:05
Niemały orzech do zgryzienia będzie miał Trener w niedzielne popołudnie wypisując skład na mecz z Sępem - na kogo w tym pojedynku postawić. Wybór zawodników to jedno, a kto zagra od początku, to jeszcze większy problem (dobrze, że z mnogością zawodników, a nie ich brakiem)
Nikt nie "wisi" za kartki, a zapewne każdy chciałby w tym meczu zagrać.
Niestety nie wszyscy będą mieć taką możliwość i to trzeba przyjąć na klatę. Dzisiaj nie ale w następnej kolejce na pewno taka okazja będzie.
21 zawodników już potwierdziło obecność. Jeden już wypadł ze składu-podstawowy obrońca. (w rozwinięciu)

Moim zdaniem zagramy w ustawieniu ...
Rozszerzona zawartość newsa
Niemały orzech do zgryzienia będzie miał Trener w niedzielne popołudnie wypisując skład na mecz z Sępem - na kogo w tym pojedynku postawić. Wybór zawodników to jedno, a kto zagra od początku, to jeszcze większy problem. (dobrze, że z mnogością zawodników, a nie ich brakiem)
Nikt nie "wisi" za kartki, a zapewne każdy chciałby w tym meczu zagrać. Niestety nie wszyscy będą mieć taką możliwość i to trzeba przyjąć na klatę. Dzisiaj nie ale w następnej kolejce na pewno taka okazja będzie.
21 zawodników już potwierdziło obecność. Było 21 zostało 20.

Baran, Biedrzycki J, Borkowski, Cichecki, Domański, Gajownik, Jaroń, Kajka A, Kondej, Kruk, Kowalski, Latuszek, Młot, Salamończyk, Sokołowski, Szostak, Śliński, Wasilka B, Zając, Zieliński - o 2 za dużo

Urazy nie pozwolą jednak zagrać 2 zawodnikom, brak 100% sprawności - Szymanek i Bogusz.
Kajka K - absencja z powodu wyjazdu.

Moim zdaniem zagramy w ustawieniu 1-4-5-1. Nie mam pewności odnośnie 2 pozycji. Jeśli trener podejmie decyzję o 2 napastnikach do przodu przesunie się Budyń. Więc tylko 1 dylemat Cichecki czy Gajownik w podstawowym składzie.

Salamończyk
Wasilka - Latuszek - Zając - Cichecki ?(Gajownik)
Śliński - Kondej - Biedrzycki? (Zieliński) - Baran - Kruk
Domański

rezerwa: Szostak, Borkowski, Młot, Kajka A, Biedrzycki/Zieliński, Cichecki/Gajownik, Kowalski/Sokołowski