nieOficjalna strona klubu ULKS WILGA MIASTKÓW
Strona Główna Kadra Seniorów Kadra U-17 Kadra U13 Kadra U11 Kadra U9 Galeria Forum
Nawigacja
Strona Główna
Kadra Seniorów
Kadra U9
Stadion
Galeria
Śpiewnik
Forum
Download
Kontakt
IP
LO_19_20
PO X KOLEJCE
1. Hutnik103041-10
2. Tygrys 102439-14
3. Zryw102231-19
4.Wektra1019 20-15
5. Płomień101928-15
6.Naprzód101822-15
7.Orzeł101726-12
8. Fenix101622-13
9. Mazovia2101619-18
10. Jastrząb 101216-16
11. Czarni101018-26
12. Małkinia10715-43
13. WILGA 1069-27
14. Jabłonianka10610-31
15. Miedzanka 104 11-30
16. Victoria 10414-34
.awans .baraż .spadek
Pełna tabela - 90'

Terminarz MZPN


Strzelcy
Domański Piotr **
Cichecki Paweł **
Ponceleusz Maciej **
Dybcio Mikołaj *
Baran Przemysław *
B1_U17_19_20
jesień
1. TYGRYS61825-10
2. MAŁKINIA61222-8
3. JASTRZĄB679-14
4. VICTORIA7713-24
5. MIEDZANKA5616-18
6. WILGA63 13-24

Terminarz U17

Strzelcy
Salamończyk Łukasz -3
Szustek Michał - 4
Odziemczyk Jakub - 2

D1_U13_II L_19_20
jesień
1. OLIMP82128-7
2. POGOŃ II81931-5
3. WILGA915 21-15
4. SEMP PS8139-9
5. ACTIVUM818-36
6. ISKRA714-28

Terminarz U13


Strzelcy
Bajera Miłosz ******
Soszka Mateusz ***
Krzewski Jan ***
Parysek Jakub **
Paduch Bartosz *
Odziemczyk Szymon *
Zając Paweł *
Chudek Szymon *
E1_U11_ gr 3_19_20
jesień
1. Zryw51550-15
2. Olimpia61235-29
3. WILGA69 30-19
4. Orzeł5317-31
5. Piorun6315-53

Terminarz U11

II L_F1_U9_19_20
jesień
1. Olimpia123231-9
2. Promnik122839-7
3. Grom12137-25
4. Zryw12911-24
5.WILGA125 6-30

Terminarz U9

Zmiany w tabeli A klasy
W 11 kolejce spotkanie pomiędzy Strzelcem Chodów a Zorzą Sterdyń padł bezbramkowy remis, lecz w związku z grą nie uprawnionego zawodnika w drużynie Strzelca Chodów spotkanie to zostało zweryfikowane jako walkower 3:0 na korzyść Zorzy Sterdyń w związku z tym Zorza Sterdyń ma 23 punkty i zajmuje 4 miejsce, a Strzelec Chodów ma punktów 13 i zajmuje 11 miejsce, tabela na naszej stronie jest już zaktualizowana.

Klasyfikacja Fair Play A klasy.
żółte czerwone
1. SOKÓŁ Kołbiel 14 -
2. WILGA Miastków 15 1
3. ZORZA Sterdyń 17 1
4. BŁĘKITNI Stoczek 19 -
5. WISŁA Maciejowice 18 1
6. NOJSZEWIANKA Nojszew 19 1
7. PŁOMIEŃ Dębe Wielkie 22 -
8. WEKTRA Dziewule 22 1
9. TAJFUN Jartypory 21 3
10. JABŁONIANKA Jabłonna Lacka 24 2
11. PODLASIE II Sokołów Podlaski 20 -
12. GRODZISK Krzymosze 31 1
13. STRZELEC Chodów 30 3
14. LKS OSTRÓWEK 34 1

Jak wynika ze statystyk gramy fair play, drugie miejsce w tej klasyfikacji to odzwierciedlenie tego że gramy w piłkę a nie "w nogi" przeciwników.

Kary w rundzie jesiennej w klasie A.
ROMANOWSKI Rafał - TAJFUN Jartypory - czerwona kartka za celowe uderzenie
przeciwnika łokciem w głowę w meczu z WEKTRĄ Dziewule dn.09.09.07r.
Kara - dyskwalifikacja 3 mecze od dn.10.09.07r.
WIELICZKO Rafał - TAJFUN Jartypory - niesportowe zachowanie się w stosunku do
sędziego . Kara - dyskwalifikacja 3 mecze od dn.22.09.07r.
ZIELIŃSKI Jarosław - ZORZA Sterdyń - czerwona kartka za wysoce niesportowe
zachowanie się w meczu z WEKTRĄ Dziewule dn.23.09.07r.
Kara - dyskwalifikacja - 3 mecze od dn.24.09.07r.
FILIPEK Marcin - TAJFUN Jartypory - czerwona kartka za wzajemne kopanie się
zawodników poza gra w meczu z WISŁĄ Maciejowice dn.29.09.07r.
Kara - dyskwalifikacja - 3 mecze od dn.30.09.07r.
MAŃKOWSKI Marcin - WISŁA Maciejowice - czerwona kartka za wzajemne kopanie się
zawodników poza grą w meczu z TAJFUNEM Jartypory dn. 29.09.07r.
Kara - dyskwalifikacja 3 mecze od dn.30.09.07r.
OTWINOWSKI Piotr - Strzelec Chodów - czerwona kartka za wybitnie niesportowe
zachowanie się do sędziego w meczu z JABŁONIANKĄ Jabłonna Lacka dn.07.10.07r.
Kara - dyskwalifikacja 4 mecze od dn.08.10.07r.
PANUFNIK Adam - NOJSZEWIANKA Nojszew - czerwona kartka za wysoce niesportowe
zachowanie się do sędziów w meczu z WILGĄ Miastków dn.13.10.07r.
Kara - dyskwalifikacja 3 mecze od dn.14.10.07r.
KONDRACIUK Emil - JABŁONIANKA Jabłonna Lacka czerwona kartka za niebezpieczną
grę w meczu z TAJFUNEM Jartypory dn.21.10.07r.
Kara - dyskwalifikacja 2 mecze od dn.22.10.07r.
SZCZĘŚNIAK Rafał - WILGA Miastków - czerwona kartka za atak w nogi przeciwnika
w meczu z WISŁĄ Maciejowice dn. 21.10.07r. Kara - dyskwalifikacja 2 mecze od
dn.22.10.07r.
GAWROŃSKI Andrzej - STRZELEC Chodów - czerwona kartka za wysoce niesportowe
zachowanie się do sędziego głównego w meczu z SOKOŁEM Kołbiel
dn.21.10.07r. Kara - dyskwalifikacja 3 mecze od dn. 22.10.07r.
WYSOKIŃSKI Michał - GRODZISK Krzymosze - za wysoce niesportowe zachowanie się
do sędziego oraz obserwatora zawodów w meczu z LKS Ostrówek dn.21.10.07r.
Kara - dyskwalifikacja 3 mecze od dn.10.11.07r.
JĘDRZEJCZYK Dariusz - STRZELEC Chodów - czerwona kartka za celowe uderzenie
przeciwnika łokciem w twarz w mecz z PŁOMIENIEM Dębe Wielkie dn. 05.11.07r.
PROKOPIAK Przemysław - WEKTRA Dziewule - czerwona kartka za atak w nogi
przeciwnika w meczu z PODLASIEM II Sokołów Podlaski dn.10.11.07r.
Kara - dyskwalifikacja 2 mecze od dn.11.11.07r.
KONDRACIUK Emil - JABŁONIANKA Jabłonna Lacka - czerwona kartka za
za wysoce niesportowe zachowanie się po meczu w stosunku do sędziów w spotkaniu
z WILGA Miastków dn.10.11.07r. Kara - dyskwalifikacja 3 mecze od dn.11.11.07r.
GUZEK Daniel - LKS OSTRÓWEK - czerwona kartka za wysoce niesportowe zachowanie się do sędziego po meczu z SOKOŁEM Kołbiel dn.10.11.07r. Kara - dyskwalifikacja 3 mecze od dn.11.11.07r.
STEFAŃSKI Paweł - trener BŁĘKITNYCH Stoczek - upomnienie za ubliżanie sędziom po
zawodach z SOKOŁEM Kołbiel dn.16.09.07r.
GÓRECKI Cezary - kierownik drużyny TAJFUN Jartypory - upomnienie za ubliżanie
trójce sędziowskiej podczas zawodów z WILGĄ Miastków w dn.16.09.07r.
GOLISZEWSKI Andrzej - trener drużyny WISŁA Maciejowice - upomnuienie
za krytykowanie orzeczeń sędziego na zawodach z NOJSZEWIANKĄ Nojszew
dn.28.10.07r.
PODLASIE Sokołów Podl. - za brak opieki medycznej na zawodach z ZORZĄ
Sterdyń dn.30.09.07r.- kara finansowa - 100zł.
WISŁA Maciejowice - za brak opieki medycznej na meczu z WILGĄ Miastków
dn.21.10.07r. - kara finansowa - 100zł.
SOKÓŁ Kołbiel - za brak opieki medycznej na zawodach ze STRZELCEM Chodów
dn.21.10.07r. - kara finansowa - 100zł.
TAJFUN Jartypory - za brak opieki medycznej na zawodach z PODLASIEM II Sokołów
Podl. dn.27.10.07r.- kara finansowa - 100zł.
STRZELEC Chodów - za wystawienie do gry zawodnika pod obcym nazwiskiem
w meczu z ZORZA Sterdyń dn.28.10.07r.
- zawody zweryfikowano jako walkower 3:0 na korzyść ZORZY Sterdyń,
- Klub STRZELEC Chodów ukarano kara finansową w wysokości 900zł.,
- trenera JANUSIEWICZ Andrzeja ukarano karą nagany,
- zawodnika PUCYK Łukasza ukarano karą nagany,
- kierownika drużyny KOMAR Krzysztofa ukarano upomnieniem.

Wilga

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
WSZYSTKICH SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO OBSTAWIANIA WYNIKU MECZU Z PŁOMIENIEM DĘBY WIELKIE

Wilga show must go on.
SeniorzyW niedzielę 4 listopada o godzinie 13 na malowniczym obiekcie w Krzymoszach, rozpoczął się mecz po między liderem i niekwestionowanym faworytem awansu do Ligi Okręgowej Wilgą Miastków oraz chimeryczną drużyna Grodziska Krzymosze. Połowa zawodników Wilgi Miastków była w tak marnym stanie jak pogoda tego dnia, ponieważ w swoim stylu spędzili sobotnią noc na oddawaniu się "grzesznym rozrywkom" w znanym i lubianym nocnym klubie "Casablanca" w Borowiu. Ta zabawa wyeliminowała jednego z naszych czołowych zawodników z gry w pierwszym składzie. Początek meczu należał do drużyny gospodarzy, która po długim wybiciu stopera przejęła piłkę a Cypel popełnia szkolny błąd i nie trafia głową w futbolówkę i stąd szybka akcja gospodarzy prawym skrzydłem, wrzutka, strzał życia z woleja Grodziszczana i nasz bramkarz wyciąga piłkę z siatki. Po zimnym prysznicu nasza drużyna ogranęła się i szybko do wyrównania po pięknej indywidualnej akcji całej drużyny doprowadził Doman. Chwilę później pięknym soczystym strzałem z rzutu wolnego popisał się Czarny który posłał piłkę do siatki pomiędzy bezwładnymi rękami bramkarza. Ten strzał odpowiednio skomentował trener słowami "Czarny Ty moje maleństwo". Widoczna przewaga Wilgi w pierwszej połowie została udokumentowana pięknym lobem Grześka Muchy, mamy 3-1, co ożywiło liczną 7 osobową grupę fanatycznych kibiców z Miastkowa, którzy wznieśli okrzyk- "Iskra Opole, ja Iskrę w dupę pi*****". Takim oto właśnie wynikiem zakończyła się I połowa. Druga połowa rozpoczęła się od 4 bramki dla gości strzelcem wpuszczony w przerwie Czołgunio zaaplikował bramkę pewnym strzałem po długim rogu. Dalsza część meczu to skandaliczne zachowanie tubylców z Krzymosz którzy, brutalnie faulowali i zachowywali się bardzo niesportowo przewracając, popychając, prowokując przyjaźnie nastawionych zawodników Dumy Miastkowa jak popularnie są nazywanie zawodnicy Wilgi Miastków. Pod koniec meczu gospodarze przeprowadzili szczęśliwą akcję zakończona jeszcze bardziej szczęśliwą bramką, i nieudolna postawą naszego bramkarza. W drugiej połowie nie brakowało również świetnych sytuacji na podwyższenie wyniku przez drużynę Wilgi. Bardzo duży wpływ na wynik końcowy meczu miały wpływ decyzje najwyższego sprawiedliwego- pana Branicy, który nie oszczędzał żółtych kartek czego wynikiem były trzy żółte kartki dla zawodników Wilgi i aż osiem żółtych kartek dla zapaśników z Krzymoszy bo nie można niestety nazwać ich piłkarzami. Mecz w swoim stylu spuentował najwierniejszy kibic drużyny ULKS Wilgi Miastków Kazimierz Pazura- " Tak groć Miastków, Krzymosze kartofle obiroć"

Published by Czarny

Pozdro dla kibiców Wilgi, wszelka zbieżność zdarzeń i nazwisk jest przypadkowa:D

Wyniki 11 Kolejki A klasy
Wyniki Strzelec Chodów 0-0 Zorza Sterdyń
Płomień Dębe Wielkie 1-6 Sokół Kołbiel
Tajfun Jartypory 1-1 Podlasie II Sokołów Podlaski
LKS Ostrówek 4-3 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Wektra Dziewule 2-0 LZS Grodzisk Krzymosze
Wilga Miastków 5-3 Błękitni Stoczek Węgrowski
Nojszewianka Nojszew 3-2 Wisła Maciejowice


Wyniki 10 Kolejki A klasy
WynikiZorza Sterdyń - Nojszewianka Nojszew 3:0
Wisła Maciejowice - Wilga Miastków 2:1
Błękitni Stoczek Węgr. - Wektra Dziewule 0:0
Grodzisk Krzymosze - LKS Ostrówek 1:2
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Tajfun Jartypory 0:2
Podlasie II Sokołów Podlaski - Płomień Dębe Wielkie 4:2
Sokół Kołbiel - Strzelec Chodów 1:0

Wyniki 8 i 9 kolejki A klasy.
WynikiKolejka 8 - 6-7 października

Zorza Sterdyń 1-0 Wilga Miastków
Nojszewianka Nojszew 0-2 Wektra Dziewule
Wisła Maciejowice 0-0 LKS Ostrówek
Błękitni Stoczek Węgrowski 1-0 Tajfun Jartypory
LZS Grodzisk Krzymosze 4-0 Płomień Dębe Wielkie
Jabłonianka Jabłonna Lacka 4-0 Strzelec Chodów
Podlasie II Sokołów Podlaski 3-0 Sokół Kołbiel

Kolejka 9 - 13-14 października

Sokół Kołbiel 1-2 Zorza Sterdyń
Strzelec Chodów 4-1 Podlasie II Sokołów Podlaski
Płomień Dębe Wielkie 0-3 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Tajfun Jartypory 0-0 LZS Grodzisk Krzymosze
LKS Ostrówek 0-1 Błękitni Stoczek Węgrowski
Wektra Dziewule 0-1 Wisła Maciejowice
Wilga Miastków 5-1 Nojszewianka Nojszew

Wyniki 6 i 7 kolejki trampkarzy.
WynikiKolejka 6
Victoria Kałuszyn - WILGA MIASTKÓW 2-2
Zryw Sobolew - Promnik Łaskarzew 3-2
Amur Wilga - Tęcza Stanisławów 0-5
MOSiR Mazovia Mińsk Mazowiecki - Orzeł Parysów 0-0
Jutrzenka Cegłów - Orzeł Unin 4-1

Kolejka 7
Orzeł Unin - Victoria Kałuszyn 3-0
Orzeł Parysów - Jutrzenka Cegłów 1-1
Tęcza Stanisławów - MOSiR Mazovia Mińsk Mazowiecki 0-1
Promnik Łaskarzew - Amur Wilga 4-0
WILGA MIASTKÓW - Zryw Sobolew 1-6

Wyniki 4 i 5 kolejki trampkarzy.
WynikiKolejka 4
Victoria Kałuszyn- Promnik Łaskarzew 4:0
Wilga Miastków- Tęcza Stanisławów 4:2
Zryw Sobolew- Orzeł Parysów 5:0
MOSiR Mazovia Mińsk Mazowiecki- Jutrzenka Cegłów 2:1
Amur Wilga- Orzeł Unin 3:3

Kolejka 5
Orzeł Unin - MOSiR Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:10
Jutrzenka Cegłów - Victoria Kałuszyn 2:2
Orzeł Parysów - Amur Wilga 5:0
Tęcza Stanisławów - Zryw Sobolew 4:1
Promnik Łaskarzew - Wilga Miastków 1:0

Kolejki 6 i 7 A klasy
WynikiKolejka 6
Zorza Sterdyń 1-1 Wektra Dziewule
Wilga Miastków 0-2 LKS Ostrówek
Nojszewianka Nojszew 1-2 Tajfun Jartypory
Wisła Maciejowice 3-3 Płomień Dębe Wielkie
Błękitni Stoczek Węgrowski 2-0 Strzelec Chodów
LZS Grodzisk Krzymosze 0-1 Sokół Kołbiel
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-3 Podlasie II Sokołów Podlaski

Kolejka 7
Podlasie II Sokołów Podlaski 5-0 Zorza Sterdyń
Sokół Kołbiel 0-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Strzelec Chodów 2-2 LZS Grodzisk Krzymosze
Płomień Dębe Wielkie 1-4 Błękitni Stoczek Węgrowski
Tajfun Jartypory 2-0 Wisła Maciejowice
LKS Ostrówek 4-2 Nojszewianka Nojszew
Wektra Dziewule 0-1 Wilga Miastków

Strona 91 z 100 << < 88 89 90 91 92 93 94 > >>
Trenerzy-kontakty
seniorzy - 500125607
U17 - 501861376
U13 - 694251008
U11 - 600669183
U9 - 784011451
Sponsorzy
Sponsor strategiczny

Miastków Kościelny

Realizujemy zadanie:
"Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w dyscyplinie piłka nożna w 2019r. w miejscowości Miastków Kościelny"
Zadanie dotowane przez
Gminę Miastków Kościelny
w kwocie 100 tys. zł
___________________________________

Otrzymaliśmy dofinansowanie
w ramach programu
"Klub 2019"

___________________________________

UTJ Wołoszka

pogoda Miastków
Pogoda dla Miastkowa

źródło: radaropadow.com

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Dzisiaj na stronie
Buttony










































INNE


WILGA Miastków 97













WILGA Miastków 2000


ULKS WILGA MIASTKÓW

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu